Kontakt

Løsningsorientert

Engasjert

Raus

Kontakt

 

Kursholdere og veiledere:


 
Aud Christensen

Tlf.: 976 76 800

E-post: aud@abutvikling.no

AButvikling as
  Bernt Ø. Hjelmervik

Tlf.:971 95 441

E-post: bernt@abutvikling.no

AButvikling as
  Hedvig Rognerud

Tlf.: 903 63 096

E-post: hedvig@radhusetvingelen.no

Rådhuset Vingelen AS
 

Audun Holte

Tlf.: 997 50 681

E-post: audun@radhusetvingelen.no

Rådhuset Vingelen AS

 

Linda Merethe Ramberg

 

Tlf.: 928 03 694

 

E-post: linda.merethe@radhusetvingelen.no 

 

Rådhuset Vingelen AS

  Kjersti Rinde Omsted

Tlf.: 419 17 351

E-post: kjersti.rinde.omsted@hkp.no

Lasiocarpa AS

  Rolf Findsrud

Tlf.: 957 29 915

E-post: rolf@duplus.no

Duplus AS


ABUtvikingABUtviking Vingelen UtviklingVingelen Utvikling DuplusDuplus Hedmark FylkeskommuneHedmark Fylkeskommune

Etablereropplæring i Hedmark © 2017

Sidene er utviklet Spire Web & Design